Author: m***s
Date:
Review: Love this! Beautiful pearlescent finish with high glow and shimmer without the chunky glitter particles. Perfect! Will repeat purchase.
Màu sắc: HÃY LÀ NÀNG CÁ NHÂN
Kích thước: Một cỡ
Price: 58.200₫
Original Price: 83.000₫
| Color | 2 Let's Be Mermaid |
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Powder Highlighter |
| Chiều cao | 1.0 cm |
| Chiều dài | 7.5 cm |
| Trọng lượng tịnh | 6 g |
| Chiều rộng | 5.5 cm |
| SKU | sb2308291222739712 |
Brand Name: Misslyn
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/MissIyn-sc-014159110.html
Quality: 4602994 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***s
Date:
Review: Love this! Beautiful pearlescent finish with high glow and shimmer without the chunky glitter particles. Perfect! Will repeat purchase.
Màu sắc: HÃY LÀ NÀNG CÁ NHÂN
Kích thước: Một cỡ
Author: G***i
Date:
Review: Trying out the best for my nose and cheek highlighter.
Màu sắc: HÃY LÀ NÀNG CÁ NHÂN
Kích thước: Một cỡ
Author: d***1
Date:
Review: perfect quality i like it
Màu sắc: HÃY LÀ NÀNG CÁ NHÂN
Kích thước: Một cỡ
Author: a***n
Date:
Review: جميل وعملي وسعر مناسب ♥️
Màu sắc: HÃY LÀ NÀNG CÁ NHÂN
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm